Job Archives

Tehničar/tehničarka za izradu tehničke dokumentacije igra ključnu ulogu u procesu stvaranja, organizacije i održavanja tehničke dokumentacije u različitim uslovima. Posao uključuje saradnju s tehničarima i drugim stručnjacima kako bi osigurali preciznu, jasnu i potpunu dokumentaciju koja podržava različite faze životnog ciklusa proizvoda. Evo nekoliko ključnih odgovornosti koje obično ima tehničar/tehničarka za izradu tehničke dokumentacije:

  1. Prikupljanje informacija
  2. Analiza tehničkih podataka
  3. Održavanje dokumentacije
  4. Saradnja s timom
  5. Kontrola kvalitete dokumentacije

Ovaj posao zahtijeva dobro tehničko razumijevanje, sposobnost interpretacije tehničkih podataka, kao i vještine u korištenju alata za izradu dokumentacije. Također, važno je imati dobre komunikacijske vještine i surađivati s različitim članovima tima kako bi se postigla visoka razina kvalitete u izradi tehničke dokumentacije.

ŠTA OČEKUJEMO:

  • vođenje dnevnika i mjesečnih izvještaja (Aufmass & Tagesberichte)
  • kontrola i vođenje dokumentacije
  • praćenje učinka posla
  • digitalna obrazovanost (MS Office)
  • samostalnost i pouzdanost
  • pedantnost i preciznost u radu
  • poznavanje njemačkog jezika na nivou C1

ŠTA NUDIMO:

  • stalno zaposlenje
  • redovnu platu
  • sigurno radno mjesto
  • vozilo na principu 1%
  • mobilni telefon
  • godišnji odmor 30 dana
  • uigrano i ozbiljno radno okruženje
  • mogućnost napredovanja

Karatkeristike posla

V Stepen - VKV - srednja škola

VKV

VI Stepen - VŠS - viša škola

VŠS

VII Stepen - VSS - visoka stručna sprema

VSS

Tehničar/tehničarka za izradu tehničke dokumentacije igra ključnu ulogu u procesu stvaranja, organizacije i održavanja tehničke dokumentacije u različitim uslovima. Posao uključuje saradnju s ...

Električar, Elektrotehnika
Frankfurt am Main, Offenbach am Main, Rhein-Main
Postavljeno pre 1 godina

Tražimo električara za stalni radni odnos sa mogućim početkom odmah ili po dogovoru. Radi se isključivo u Frankfurtu/M i bližoj okolini bez terenskog rada.

Zaposlenje sa punom prijavom bez posrednika ili slično (GmbH). Držimo se svih zakonskih regulativa i propisa, bez iznimke.

Samo za EU državljane ili ne EU državljane sa stalnom važećom vizom jedne od EU članica.

Opis poslova:

Elektroinstalacijski radovi jake i slabe struje na poslovnim i industrijskim objektima

Šta očekujemo:

  • timski rad
  • dobro poznavanje elektro normi (DIN VDE 0100)
  • radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • poznavanje osnova njemačkog jezika

Šta nudimo:

  • stalno zaposlenje sa punom prijavom (GmbH)
  • plaćene putne troškove (regulisane po zakonu)
  • topli obrok
  • radnu garderobu
  • alat (Knipex i Bosch)
  • pristojne i dostojanstvene uslove rada
  • godišnji odmor 25 dana
  • plaćeno bolovanje

ŠTA NE NUDIMO:

  • smještaj
  • pravljene viza
  • isplate mimo platne liste
Otvorena radna mjesta2
Vrsta ugovoraugovor na neodređeno vrijeme poslije probnog rada od 6 mjeseci
Država / GradNjemačka / Frankfurt am Main
Mogućnost početka radaodmah
Minimalna stručna spremasrednja stručna sprema
Minimalno radno iskustvopoželjno radno iskustvo u struci
Strani jezikpoželjno znanje njemačkog jezika (minimalno na nivou sporazumjevanja)
Vozačka dozvolapoželjna
Rad na računarupoželjno

Prijavite se ispod (online formular) ili nas kontaktirajte putem E-Mail-a ili telefona

EK Projektmanagement GmbH

Beethovenstr. 75
63263 Neu-Isenburg
E-Mail: info@ekpro.net
Tel.: +491781882687

Kategorija posla

Električar, Električar. na gradnji, Elektroinstalater

Obrazovanje

Srednja stručna sprema SSS

Tražimo električara za stalni radni odnos sa mogućim početkom odmah ili po dogovoru. Radi se isključivo u Frankfurtu/M i bližoj okolini bez terenskog rada. Zaposlenje sa punom prijavom bez posre...