Posao: Konkurs 2017 iz Elektrotehnike

Naslov Konkurs 2017 iz Elektrotehnike
Kategorija Električar, Električar na gradnji, Elektroinstalater, Elektromehaničar, Elektroničar automatizirajuće tehnologije za industriju, Elektrotehničar, Inženjer mehatronike, Mehatroničar, Mjerno regulaciona tehnika, Programiranja kućne automatike, Robotičari – autonomni sistemi
Opis radnog mjesta

Za naše poslovne partnere u Njemačkoj, u 2017. godini, potrebni su sljedeći profili stručnog kadra:
– elektroinstalateri za stambene, poslovne i inudstrijske objekte
– elektromehaničari za održavanje visoko i niskonaponskih uređaja i postrojenja
– stručnjaci iz područja mjerno regulatorne tehnike svih razina obrazovanja (inženjeri, tehničari i KV radnici)
– stručnjaci iz područja izvođenja i programiranja kućne automatike, također svih razina obrazovanja

Uslovi za prijavu
– svjedočanstvo kao dokaz o potrebnoj kvalifikaciji
– najmanje dvije godine radnog iskustva u područjima koja su navedena u oglasu
– prednost – znanje njemačkoga jezika

Procedura
– kandidatima koji budu ispunjavali jedan ili više uslova iz oglasa, bit će predloženi lični razgovori gdje se mogu detaljnije predstaviti i to regionalno, tj. blizu mjesta boravka, koliko nam mogućnosti budu dozvoljavale
– kasnije će biti ponuđeno učenje ili usavršavanje njemačkoga jezika do određenih razina znanja, tj., do razine koja je vezana uz poslove koje će obavljati

Plaćanje
– po njemačkim tarifnim ugovorima te prema dogovoru u konkretnim slučajevima

Otvorena radna mjesta 180
Država Njemačka
Minimalna stručna sprema Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema
Minimalno radno iskustvo 2 godine u struci
Strani jezik Poželjno znanje njemačkog jezika
Vozačka dozvola Poželjna
Poznavanje rada na računalu Dobro
Posebne pogodnosti Jezični tečajevi
Plaćanje Po važećim njemačkim tarifnim ugovorima
Prijavi se na oglas
Preporuči....Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone